Rolovací vrata

Rolovací vrata se otvírají svisle a v garáži nezabírají téměř žádné místo. Díky tomuto konstrukčnímu principu nabízejí maximum místa v garáži i před garáží. Také prostor stropu zůstává volný a lze ho využít například pro osvětlení nebo jako přídavný úložný prostor. Při modernizaci tvar otvoru garáže nehraje u garážových rolovacích vrat žádnou roli, ať je pravoúhlý, zkosený, s výsečí nebo kruhovým obloukem.  

Rolovací vrata lze objednat s montáží za otvor, pokud nadpraží je menší jak 290 mm nebo menší boční ostění min.105 mm i jako venkovní rolovací vrata. Venkovní rolovací vrata se dodávají jako kompletní balík s optimálně sladěným pohonem. Obložení hřídele obepínající pohon chrání pohon před povětrnostními vlivy nebo cizími zásahy. Pro jednotný, harmonický vzhled vrat se obložení navíjecí hřídele a zárubeň dodávají v barvě vrat. Boční obložení tažných pružin je u venkovních rolovacích vrat z hliníku s průhledy ke kontrole pružinového systému.

Můžete si vybrat z 9 barev za stejnou cenu jako standardní bílá a z 2 atraktivních povrchů Decograin s dekory zlatý dub a Rosewood.

 

Motor rolovací vrata

Pohon je upevněn mimo obložení navíjecí hřídele, a proto je snadno udržovatelný. Rozběhy zastavení vrat jsou mimořádně měkké a nehlučné, což je vůči vratům šetrné. Díky kompenzaci pomocí pružin a spolehlivému automatickému vypínání je dodatečné zajištění před zavírací hranou nadbytečné. Vnitřní spínač a osvětlení garáže jsou integrovány ve skříni řídicí jednotky.

     
Všechny informace o rolovacích vratech naleznete zde