Posuvná garážová vrata 
 

 

Jedinečné řešení ponechávající pod stropem volný prostor pro další využití a umožňující částečné otevření vrat pro průchod osob, průjezd kola apod.

Posuvná vrata umožňují jednoduchý průchod osob při částečném otevření vrat. Komponenty, ze kterých jsou tato vrata vyráběna na míru, jsou shodné s průmyslovými vraty určenými pro vysoké provozní zatížení. Od průmyslových vrat se liší pouze svým vzhledem a použitým pohonem. Jejich konstrukce a povrchová úprava zajišťují dlouhou životnost a vysokou provozní užitnost.

Vratové křídlo se skládá ze čtyř a více sekcí. Ocelová sendvičová sekce má přerušený tepelný most a spolu s celoobvodovým elastickým těsněním zaručují nejlepší tepelně-izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi jednotlivými sekcemi jsou speciálně tvarovány a v provozu tak zabraňují úrazu, např. skřípnutí prstů. Sekce jezdí v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky. Vrata nadlehčuje pružina, proto ani ruční ovládání nevyžaduje velkou fyzickou sílu. Posuvná garážová vrata TRIDO také charakterizuje velmi tichý chod, vysoká spolehlivost a maximálně dlouhá životnost. Automatické pohony německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (certifikováno až na 80.000 cyklů), tvoří perfektní řešení pro Vaši garáž.

 

Vzhled garážových vrat – PANELY, DEKORY, BARVY

Kromě kvalitního provedení a dlouhodobé životnosti našich garážových vrat věnujeme také velkou pozornost jejich designovým vlastnostem. Garážová vrata jsou díky své velikosti nepřehlédnutelným prvkem a proto by jejich vzhled měl následovat koncepci celkového vzhledu domu.

Díky široké nabídce panelů, dekorů a barev si z naší nabídky vyberete zcela jistě i Vy.
 

Materiály

  • ocelový plech s povrchovou úpravou zinkováním a lakováním
  • tuhá polyuretanová pěna bez freonů zajišťující dobrou tepelnou a akustickou izolaci

Povrchová úprava

  • sekce jsou standardně lakovány vysoce odolnou polyester-silikonovou bílou barvou


Možnosti provedení: