Křídlová garážová vrata Trido

    


Křídlová vrata jsou tradičním řešením pro všechny garáže s omezeným vnitřním prostorem (kde se nedají použít vrata sekční) nebo požadavkem jednoduchého průchodu osob. TRIDO je vyrábí přímo na míru, v moderním designu, v desítkách dekorů dřeva a možností široké řady doplňků.

Ocelový zinkovaný rám dvoukřídlých garážových vrat je obložen hliníkovým systémovým profilem s kvalitní povrchovou úpravou přírodní elox. Vratové křídlo je složeno ze 4 a více sekcí uložených v křídle horizontálně. Ocelová sendvičová sekce s přerušeným tepelným mostem zaručují velmi dobré tepelně izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi křídly a rámem vrat jsou speciálně tvarované tak, aby integrovaný gumový prvek utěsnil vrata po celém obvodu. Křídla mohou být dělena stejným poměrem nebo mohou být mezi sebou asymetrická (průchod pro pěší).

Garážová vrata jsou zabezpečena v zavřené poloze ručním rozvorovým mechanismem společně s uzamykatelným kováním klika/klika nebo klika/koule.

Pro zajištění vrat v otevřené poloze slouží standardně dodávané aretace otevřené polohy umístěné v horní části vrat.

Garážová vrata mohou být opatřena automatickým pohonem německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (certifikováno až na 80 tisíc cyklů). Součástí dodávky v případě automatického ovládání je speciální ochranná guma proti sevření prstů. Velmi elegantní design a vysoká užitná hodnota, jsou vlastnosti, které charakterizují křídlová sekční vrata TRIDO.

Dvoukřídlá garážová vrata TRIDO ve spojení s širokou škálou dekorů dřeva, druhů prosklení a mnoha doplňků tvoří ideální řešení pro Vaši garáž.

s prahem

 

bez prahu

 

  

 

 Umístění vrat do stávajícho rámu

 

 Umístění vrat s novým rámem

   

 

Vzhled garážových vrat – PANELY, DEKORY, BARVY 

Kromě kvalitního provedení a dlouhodobé životnosti našich garážových vrat věnujeme také velkou pozornost jejich designovým vlastnostem. Garážová vrata jsou díky své velikosti nepřehlédnutelným prvkem a proto by jejich vzhled měl následovat koncepci celkového vzhledu domu.

Díky široké nabídce panelů, dekorů a barev si z naší nabídky vyberete zcela jistě i Vy.
 

Materiály

  • ocelový plech s povrchovou úpravou zinkováním a lakováním
  • tuhá polyuretanová pěna bez freonů zajišťující dobrou tepelnou a akustickou izolaci

Povrchová úprava

  • sekce jsou standardně lakovány vysoce odolnou polyester-silikonovou bílou barvou


Možnosti provedení: